+ Něco málo o nás +

Klub SK Kunratice byl založen 28. února 2006 Veronikou Kadlecovou, Františkem Kukačem a Lukášem Kadlecem. Tato základna se již rozrostla o několik dalších členů a má tendenci se neustále rozvíjet. V klubu nejsou zaregistrováni pouze amatérští a rekreační hráči, někteří členové úspěšně reprezentují SK Kunratice v celorepublikových turnajích (Muži-ČR, Ženy-ČR, 1.Liga družstev ČR, 2.Liga družstev ČR) i v Evropě - Muži, Ženy.

V následujícím roce (2007) plánujeme nejen rozšíření družstva A, ale i založení týmu B, který bude SK Kunratice reprezentovat v 2. Lize. Také bysme rádi přiblížili tento sport dětem otevřením ricochetové školičky (tento nápad je však zatím jen v počátku a bližší informace budou včas zveřejněny).

Kontaktní adresa:SK-Kunratice  (najdi na mapě)
Urešova 1266/2
148 00, Praha 4 - Kunratice