+ Liga družstev 2009/2010 +

Do nové, plnohodnotné sezony vstupuje klub z Kunratic pod novým jménem - RSK Esa z Kunratic, s pozměněnou sestavou a novou sílou se opět probojovat z ligy II. do prestižní I. ligy. Druhá liga se hraje dvoukolově, tzn. že se tými utkají ve čtyřech kolech pouze dvakrát ..

Soupiska družstev klubu RSK Esa z Kunratic
II. liga:
Kuderová Michaela
Kukač František
Kisvetr Jiří
Kalaš Jaroslav
I. liga:

První turnaj

Zahajovací utkání půlsezóny proběhnou na Palmovce 17.10.2009 I. Liga a v Náchodě II. Liga ..

II. Liga - Tým se sešel ve třech: Míša K. s Jirkou K. a František K. Tyto tři se v sobotu brzy ráno vydala k polským hranicím do Náchoda. Tým věděl, že obávat se může maximálně dvou družstev ze sedmičlenné skupiny II. ligy. S papírově slabší Palmovkou neměly Esa problémy, s druhým soupeřem - Táborem už to bylo horší, spíše nijaké až na Jirku, který "sebral" Lubošovi alespoň dva setíky. Smutnou prohru 0:3 snad Táborským oplatíme ve třetím kole. Se třetím Rožnovem Kunratické družstvo také vyhrálo poměrem 2:1 a může se v těchto dnech těšit ze třetího místa v tabulce, které však na postup samozřejmě nestačí :-/ .. V druhém kole bude důležité utkání s Náchodem, po Táboru dalším z obávaných ..

Druhý turnaj

Druhá kola družstev proběhnou 5. 12. 2009 na Palmovce - I. Liga a v Jindřichově Hradci - II. Liga

II. Liga - v "Jindřicháči" se bohužel nepodařilo Esům porazit Náchod a proto zaostávájí o dva body na třetím místě.

Třetí kolo

13. 1. 2010 na Palmovce - I. Liga a v Trutnově - II. Liga

II. Liga - I díky nekompletnímu Táboru a důležité porážce Rožnova se Esa drží špice tabulky s 23 body stejně jako Náchod a již zmiňovaný tým z Tábora. Druhá pozice nám náleží jen díky horšímu skore.

Závěrečné kolo

10. 4. 2010 na Palmovce - I. Liga a na PRO-6 - II. Liga

II. Liga - Jediné východisko z druhé ligy je porážka Náchoda i ostatních. Budeme doufat :-P

Výsledky sezony 2009/10 po druhém kole