+ Jihočeský pohár 2008 +

Průběžné pořadí umístění hráčů JP

První turnaj

26. ledna 2008 se uskutečnil první ze šesti turnajů druhého ročníku Jihočeského poháru pořádaného Sportcentrem Planá nad Lužnicí a klubem SKS Rico Tábor. Našemu klubu SK Kunratice byl tento turnaj přednesen jako 0. a ne jako 1. a tak jsme se nedostavili :-) .. Holt špatná komunikace.

Druhý turnaj

Na druhý turnaj JP, 29. března 2008, přijelo SK Kunratice již ve třech - tradičně Veronika Kadlecová, František Kukač a naše (bývalá :-D)naděje Pavel Lexa. Turnaj proběhl bez problémů (pro ostatní), jelikož jsme se nedostali ani ze skupin do pavouka :-) -- během dne nastaly nějaké změny (asi nepřítomnost některých hráčů) a nakonec jsme se v pavouku objevili, ale to už jsem já (F.K.) a P.L. nebyli přítomni. Body nějaké máme, příště to snad bude lepší. Sportcentru děkujeme.

/pavouk turnaje/

Třetí turnaj