+ Ostatní +

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY MUŽŮ A ŽEN 2009

... proběhne nezvykle poprvné v létě, a to o víkendu 13. - 14. června 2009 na kurtech klubu RSK Palmovka

Pozvánku si můžete prohlédnout zde

Přihlášky do 9. června 2009!!

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY MUŽŮ A ŽEN 2007

... proběhlo 7.- 9. 12. 2007 na kurtech pražského klubu PRO-6 ...

Pavouk muži zde

MISTROVSTVÍ EVROPY 2007

Ve dnech 17.- 18. 11. 2007 proběhlo Mistrovství Evrpopy v ricochetu v malebném holandském městečku Alphen a. d. Rhin. Pro toto mistrovství byla zvolena reprezentace ČR skládající se ze dvou žen ( Eva Feřteková, Veronika Kadlecová) a pěti mužů ( Miloš Pokorný, Jan Veselý, Roman Cenek, Štěpán Krča a Petr Hušek, který se nakonec neúčastnil). Kromě již zmíněné reprezentace se ME 2007 účastnili ještě Markéta Stehlíková, Petr Hušek a Rostislav Matocha.

Hráči byli ubytováni v hotelu Golden Tulip, někteří zvolili ubytování přímo v centru v tělocvičně. V Holandsku se některé zápasy odehrály již v pátek 16.11., následující den se pokračovalo od 9:00. Na neděli kromě dohrávek byly naplánované semifinálové a finálové zápasy. Již pošesté se stal mistrem Evropy Miloš Pokorný, který ve finále porazil Jana Veselého. Štěpán Krča se umístil na krásném 5. místě, 10. příčku obsadil Petr Karban a 17. místo patří Romanu Cenkovi. Mezi ženami zvítězila Eva Feřteková, která v semifinále porazila nakonec 3. Veroniku Kadlecovou. Markéta Stehlíková byla 4.

Závěrem mohu říci, že i letos Češi dominovali evropskému ricohetu. Všem děkuji za krásnou reprezentaci.

VI. CZECH RICOCHET OPEN 2007

19. a 20. května 2007 se sešlo 50 evropských hráčů ( 40 mužů, 10 žen), aby změřili své síly již
v šestém OPENu konaném v ČR. Pořadatelem se staly kurty klubu RSK Palmovka, což je v dnešní době známka bezproblémového průběhu ... Mužská část našeho klubu spíše sbírala zkušenosti v hraní s cizími hráči,
z té ženské vynikla Veronika Kadlecová, která získala 1. místo. Blahopřejeme. Všem (Veronice Kadlecové, Vladimíru Nejedlému a Martinovi Bohuslavovi) děkuji za reprezentaci klubu.

Výsledky: pavouk muži, pavouk ženy, konečné pořadí, rozpis zápasů